Szumiś przytulanka

Szumisie zostały w całości zaprojektowane i stworzone w Polsce. Dbamy o jakość naszych szumiących misiów, bo bezpieczeństwo Maluszków jest dla nas najważniejsze. Zabawki szyjemy w szwalni pod Łowiczem. Szumiący mechanizm powstaje w warszawskiej firmie. Wszystkie produkty z szumisiowej kolekcji uszyte są z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. Misie można bez przeszkód prać w pralce.

Oryginalne Szumisie pakowane są starannie i zabezpieczane na czas dostawy. Dbamy o to, żeby szumiące misie jak najszybciej w nienaruszonym stanie dotarły do kochanych Maluszków. Nasze szumiące przytulanki i gadżety przeszły skomplikowane testy, żebyśmy mieli pewność, iż są bezpieczne od pierwszego dnia życia dziecka. Zapewniamy także szybką wysyłkę misiów, a w prezencie każdy Maluszek dostaje jeszcze specjalny list od ślicznego Szumisia.

Kup szumisia

Opis

Szumiś przytulanka - nasze szumiące przytulanki i gadżety przeszły skomplikowane testy, żebyśmy mieli pewność, iż są bezpieczne od pierwszego dnia życia dziecka.