By zapewnić spokojny sen Maluszkom

szumiące misie

biały szumO Szumisiach

Oryginale Szumisie codziennie szumią w tysiącach domów, pomagając noworodkom i niemowlakom spokojnie zasnąć. Nasze szumiące maskotki w całości powstają w Polsce. Zabawki szyte są w szwalni pod Łowiczem a szumiący mechanizm powstaje w Warszawie. Nasze szumiące misie stworzone zostały z potrzeby Mamy, żeby pomóc wszystkim Rodzicom w opiece nad ich Maluszkami. Szumiące misie wydają biały szum zbliżony do dźwięków z łona mamy. Dlatego po urodzeniu dzieci tak chętnie zasypiają przy dźwięku suszarki czy odkurzacza. Szum kojarzy im się z dobrze znanym ciepłem i bezpieczeństwem, dlatego wycisza Maluchy i sprawia, że szybciej zasypiają.

Żeby jeszcze lepiej spełnić potrzeby Maluszków, każdy Szumiś odtwarza aż 5 różnych szumów: suszarek, fal morskich, deszczu oraz wód płodowych i bijącego serca.

szumiące misie sklepSpecjaliści polecają

Dr Harvey Karp, popularny na całym świecie pediatra, wśród najskuteczniejszych metod pomocy w uspokojeniu noworodków zalicza szumienie, a dokładniej rodzaj białego szumu, który używany jest właśnie w Szumisiach.

Dr Harvey Karp poleca, żeby nowo narodzonemu dziecku stwarzać warunki podobne do tych z brzucha mamy, bo pierwsze tygodnia życia dziecka nazywa czwarty, trymestrem ciąży. I po to właśnie zostały zaprojektowane i stworzone Szumisie! Szumisie to szumiące misie, które stworzyliśmy po to, aby nasze kochane Maluszki mogły spać błogo i spokojnie.

szumiące misie sklepDlaczego Szumisie?

Szumisie wydają biały szum zbliżony do dźwięków z łona mamy dlatego po urodzeniu dzieci tak chętnie zasypiają przy dźwięku suszarki. Biały szum kojarzy im się z dobrze znanym ciepłem i bezpieczeństwem.

  • 5 rodzajów białego szumu
  • Prosta obsługa
  • Wysoka jakość
  • Polski produkt
  • Szybka wysyłka
  • Atestowane materiały
  • Bezpieczne od 1 dnia życia

szumiące misie sklepNasza lokalizacja

szumisie whisbear szumiące misie

Jedyne i oryginalne Szumisie

Szumiące misie Szumisie powstały dla spokojnego snu dzieci i komfortu ich Rodziców. Pomysł zrodził się podczas bezsennej nocy z suszarką nad łóżkiem Maluszka. Żeby jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb maluszków każdy szumiący miś Szumiś odtwarza aż 5 rodzajów białego szumu: suszarek, wód płodowych z bijącym sercem, fal morskich oraz deszczu. Szumisie polecają położne, lekarze i psychologowie. Oryginalne Szumisie codziennie utulają do snu tysiące dzieci na całym świecie.

szumisie szumiące misie

szumiące misie sumisie whisbear opinie cena sklep

Poznaj nasz zespół

Szumisie to niezwykłe szumiące misie, które powstały, żeby zapewnić spokojny sen Maluszkom. Zaprojektowane przez zespół troskliwych Rodziców, którzy pragnęli stworzyć oryginalny i jedyny w swoim rodzaju produkt zapewniający komfort snu wszystkim dzieciom. Biały szum zawarty w Szumisiach przypomina noworodkom to, co słyszały jeszcze w brzuchu Mamy. Szumisie uzyskały wiele prestiżowych nagród.

anna skórzynska
Anna Skórzyńska

Mama Antka i Helenki. Autorka pomysłu na szumiącego misia

Marcin Gawroński
Marcin Gawroński

Tata Wiktorii i Marcela. Odpowiedzialny za produkcję Szumisiów.

Asia wolsczak uścińska
Asia Wolszczak-Uścińska

Mama Olafa, Karoliny i Alicji. Zaprojektowała całą Szumisiową kolekcję.